KLKS/B - Újpest-MT/B 66-81
(13-27, 18-14, 24-12, 11-28)
Újpest-MT pontszerzők:
Békési B. (19), Richter D. (19/15), Sallai B. (15), Barabás B. (12), Pálfi G. (11), Kornya M. (5).

Páli Gábor: Két serdülő csapat találkozott egymással a regionális kadet bajnokságban. Nem egész egy hónapja 32 percig partiban voltunk mostani ellenfelünkkel, aztán 30-al kikaptunk a végén. Az akkor a mérkőzést megnyerő két center a mai mérkőzésen nem lépett pályára.
A délelőtti serdülő/C meccs tökéletesen megfelelt arra, hogy ne aludjunk el az esti meccsen a feldobásnál! Az első negyed Békési Beniről szólt! Csapatunk 27 pontjából 12-t vállalt, összesen egy dobást hibázva. Rendkívül fegyelmezetten védekeztünk és működtek a gyorsindítások is.
Az első negyed után úgy gondoltuk, hogy megnyertük a meccset, ami nagy hiba volt! A mérkőzés ezen szakasza a fegyelmezetlen játékról szólt, így ellenfelünk mindkét játékelemben felül tudott múlni minket és átvette a vezetést az utolsó 10 perc előtt (55-53).
A záró felvonás Richter Dani 4 triplájáról marad emlékezetes, de a Beni-Bence duó is szépen termelte a pontokat!
A győzelem egyik kulcsa a büntetődobások szinte hibátlan teljesítése volt! Gabó 8/7, Bence pedig 5/5 bedobott büntetővel zárt!
Gratulálok a csapatnak! Három győzelemmel zártuk a 2018-as évet!

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el