OSE Lions - Újpest-MT/A (U18 Selejtező)

2018.09.15

A Junior Kiemelt Bajnokságba jutott csapatunk, miután egy remek hangulatú mérkőzésen 85-58 arányban legyőztük a házigazda Oroszlányt.

OSE Lions - Újpest-MT/A 58-85
(18-11, 14-29, 13-20, 13-25)
OSE: Galló R. (17), Varga T. (13), Tatai-Szűcs J. (10), Pap A. (9), Ács Sz. (5), Matajsz B. (4), Erdős G. (-), Hegedűs K. (-), Jakab D. (-), Tamás V. (-), Ungváray Z. (-), Vasi B. (-).
Újpest-MT: Waigand Á. (15), Dokmanovic M. (14), Horváth A. (14), Anyanwu T. (12), Nagy G. (10), Pollák Á. (8), Micev N. (6), Gál M. (2), Ipacs D. (2), Neorcic I. (2), Balogh A. (-), Fülöp Á. (-).

Dejan Mladenovic: Számítottunk rá, hogy a hazaiak agresszív és gyors kosárlabdát fognak játszani. A második negyed utolsó három perce hozta meg a fordulatot, amikor ellenfelünk koncentrációja alább hagyott, amit kihasználva nyolc pontos előnnyel fordulhattunk.
A második félidőben folyamatosan tudtunk elszakadni ellenfelünktől. Végül nagy arányú győzelemmel zártunk. Gratulálok a fiúknak a kiemelt bajnokságba jutáshoz!

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el