Győzelemmel rajtoltunk a Budapest Bajnokságban

Újpest-MT/B - BLF KK 66-58
(21-20, 15-6, 15-18, 15-14)
Újpest-MT: Adamkó M. (19/9), Tóth B. (18/6), Jónás J. (7), Papp B. (6), Francia B. (5), Nagy Ba. (5/3), Kerekes Á. (4), Kis Á. (2), Gáll Cs. (-), Coskun B. (nlp).

Páli Gábor: Két nappal ezelőtt a regionális bajnokságban öt pontos vereséggel zártunk a Bogáncs utcában, így szerettünk volna visszavágni ezen a mérkőzésen. Az eddigi mérkőzésekkel ellentétben most vezetni tudtunk az első negyed végén, ami erőt adott a csapatnak a folytatáshoz. A második tíz percben remekül működött a védekezésünk, s mindössze hat pontot kaptunk!
A második félidőre felépített tíz pontos előnyünket tovább tudtuk növelni a harmadik negyed elején (42-26), aztán egy kisebb hullámvölgynek köszönhetően hétre csökkent az előny. A záró felvonást megint jól kezdtük (57-44), melynek köszönhetően bebiztosítottuk a győzelmet.
A védekezésünk kezd formát ölteni, Adamkó Máté és Tóth Barnabás pedig először volt mindkét fronton igazi vezére a csapatnak. Bálint meccsről-meccsre többet mutat és Joci is kezd újra magára találni...

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el