Hatalmas feltámadás és hosszabbításos győzelem a csarnokavatón.

Újpest-MT - Budaörsi DSE 70-67
(13-18, 21-21, 6-13, 23-11, H: 7-4)
Újpest-MT: Varga E. (23), Micev N. (13/6), Horváth A. (9), Waigand Á. (8/6), Nagy G. (6), Pollák Á. (5/3), Domján Á. (4), Fülöp Á. (2), Gál M. (-), Ipacs D. (-), Dokmanovic M. (nlp), Vida Z. (nlp).

Dokmanovic Milivoj: Első U20-as mérkőzésünket játszottuk az új csarnokunkban és szerettünk volna győzelemmel lejönni a pályáról. Az első félidőben rendkívül kiélezett csatát vívtunk a Budaörssel és a félidőben csak öt pontos hátrányban voltunk, ami nem tűnt ledolgozhatatlannak. Aztán a harmadik negyedben jött egy rövidzárlat, melynek köszönhetően elúszni látszott a mérkőzés (40-52).
Az utolsó negyedben védekezést váltottunk, ami megoldhatatlan feladatot jelentett a vendégeknek. Sok rossz dobást vállaltak, melyekből mi gyors kosarakat tudtunk dobni és visszajöttünk a meccsbe. A végjátékot mindkét csapat lezárhatta volna, de nem tette, így jöhetett a hosszabbítás.
Rögtön négy pontos hátrányba kerültünk, melyre Micev 4, Horváth 2, Varga pedig 1 ponttal válaszolt, s így 70-67-re megnyertük a találkozót. Ez a győzelem azt jelenti, hogy a bajnokság félidejénél az előkelő ötödik helyen fogunk állni! Gratulálok a fiúknak!

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el