Mérkőzések

2018/2019-es bajnoki év mérkőzései

Újpest-MT/B - MAFC/B

2018. december 5. - 17:00
Helyszín: Karinthy F. Ált. Isk. (1046 Bp., Hajló u. 2-8.)

BP. U16

ELITE Basket - Újpest-MT/B

2018. december 5. - 17:45
Helyszín: Törökbálint, Óvoda u. 1.

Regionális U18/A

Újpest-MT/B - Malév SC

2018. december 7. - 19:30
Helyszín: Babits Gimn. (1049 Bp., Tóth A. u. 16-18.)

BP. U18

Újpest-MT/C - BKG KOS Akadémia

2018. december 8. - 10:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

Regionális U18/C

Újpest-MT/A - BLF Kenguruk

2018. december 8. - 10:30
Helyszín: Tüske csarnok - 2. terem

U12

Budapesti Honvéd Sólymok - Újpest-MT/A

2018. december 8. - 12:00
Helyszín: Tüske csarnok - 2. terem

U12

MAFC - Újpest-MT/A

2018. december 9. - 14:00
Helyszín: Örmezei Ált. Isk. (1112 Bp., Menyecske u. 2.)

Kiemelt U18

Országos Serdülő Bajnokság 4. forduló

2018. december 9. - 09:00, 11:00, 13:00, 15:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

Országos U14

Újpest-MT/B - KLKS

2018. december 9. - 17:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

Regionális U18/A

Újpest-MT/B - BLF KK

2018. december 11. - 17:30
Helyszín: Karinthy Frigyes Ált. Isk.

Regionális U16/B

Újpest-MT/A - MEAFC/A

2018. december 12. - 18:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

Kiemelt U18

Újpest-MT/B - Budapesti Honvéd/B

2018. december 12. - 19:00
Helyszín: Babits Gimnázium (1049 Bp., Tóth A. u. 16-18.)

Regionális U18/A

Motax KC Pápa - Újpest-MT

2018. december 13. - 16:00
Helyszín: Városi Sportcsarnok (8500 Pápa Várkert utca 4.)

U20

Motax KC Pápa - Újpest-MT

2018. december 13. - 18:00
Helyszín: Városi Sportcsarnok (8500 Pápa Várkert utca 4.)

NB1B

Újpest-MT/B - Ziccer KS

2018. december 14. - 19:30
Helyszín: Babits Gimn. (1049 Bp., Tóth A. u. 16-18.)

BP U18

Újpest-MT/C - Treff 07 SE

2018. december 15. - 10:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

Regionális U18/C

Újpest-MT/C - Zuglói Sasok/B

2018. december 15. - 12:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

BP. U14

Újpest-MT/A - Nyíregyházi SC KA/A

2018. december 15. - 14:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

Kiemelt U18

KLKS/B - Újpest-MT/B

2018. december 15. - 18:00
Helyszín: Szigeti J. Ált. Isk. - (1041 Bp., Szigeti J. 1-3.)

Regionális U16/B

Újpest-MT/B - BLF KK

2018. december 16. - 12:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

Regionális U18/A

Újpest-MT - Alba Fehérvár

2018. december 16. - 15:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

NB1B

Újpest-MT - Budaörsi DSE

2018. december 16. - 17:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

U20

Újpest-MT/C - TFSE

2018. december 17. - 17:30
Helyszín: Karinthy Frigyes Ált. Isk. (1048 Bp., Hajló u. 2-8.)

Regionális U18/C

Treff 07 SE - Újpest-MT/C

2018. december 18. - 19:00
Helyszín: Érd, Piroska u. 6.

Regionális U18/C

Beszterce KK - Újpest-MT

2018. december 22. - 15:30
Helyszín: Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján, Kassai sor 54.)

U20

Beszterce KK - Újpest-MT

2018. december 22. - 18:00
Helyszín: Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján, Kassai sor 54.)

NB1B

Budafoki KK - Újpest-MT/B

2019. január 5. - 10:40
Helyszín: Rózsakert Ált. Isk. (1223 Budafok, Rákóczi út 16.)

BP. U18

Újpest-MT/B - Keresztúri SE

2019. január 9. - 17:00
Helyszín: Karinthy F. Ált. Isk. (1046 Bp., Hajló u. 2-8.)

BP. U16

Zsíros Akadémia/B - Újpest-MT/B

2019. január 12. - 12:00
Helyszín: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Bp., Kada u 27.)

Regionális U16/B

Malév Zsiráfok - Újpest-MT/C

2019. január 13. - 13:00
Helyszín: Vilmos E. Sportcentrum (1185 Bp., Nagyszalonta u 25.)

BP. U14

Újpest-MT/B - KLKS/B

2019. január 16. - 17:30
Helyszín: Babits Gimn.

Regionális U16/B

Budafok - Újpest-MT/B

2019. január 17. - 17:30
Helyszín: Rózsakert Ált. Isk. (1223 Budafok, Rákóczi út 16.)

BP. U16

Újpest-MT/B - Gold Boys

2019. január 18. - 19:30
Helyszín: Babits Gimn. (1049 Bp., Tóth A. u. 16-18.)

BP. U18

Újpest-MT/C - Budapest Blazers

2019. január 19. - 13:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

BP. U14

Újpest-MT - Óbudai Kaszások

2019. január 19. - 16:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

NB1B

Újpest-MT - Óbudai Kaszások

2019. január 19. - 18:00
Helyszín: Bajza József Ált. Isk. (1046 Bp., Bajza u. 2.)

U20

BLF KK - Újpest-MT/B

2019. január 20. - 12:00
Helyszín: Károly Róbert Gimn. (1151 Bp., Bogáncs u. 51-53.)

Regionális U16/B

Budapesti Honvéd/A - Újpest-MT/A

2019. január 20. - 16:00
Helyszín: Honvéd Csarnok (1143 Bp., Dózsa Gy. út 53.)

Regionális U16/A

Újpest-MT - EKE Eger KOK

2019. január 24. - 16:30
Helyszín:

NB1B

Újpest-MT - EKE Eger KOK

2019. január 24. - 18:30
Helyszín:

U20

Újpest-MT - KTE Duna Aszfalt

2019. január 27. - 17:00
Helyszín:

NB1B

Újpest-MT/B - Budapesti Honvéd

2019. január 30. - 17:00
Helyszín:

BP. U16

DEAC U23 - Újpest-MT

2019. február 3. - 18:00
Helyszín:

NB1B

Bajai Bácska FKE - Újpest-MT

2019. február 10. - 17:00
Helyszín:

NB1B

Bajai Bácska FKE - Újpest-MT

2019. február 10. - 19:00
Helyszín:

U20

Újpest-MT - Hódmezővásárhelyi KSE

2019. február 23. - 16:00
Helyszín:

NB1B

Újpest-MT - Hódmezővásárhelyi KSE

2019. február 23. - 18:00
Helyszín:

U20

Tiszaújvárosi Phoenix KK - Újpest-MT

2019. február 26. - 15:30
Helyszín:

U20

Tiszaújvárosi Phoenix KK - Újpest-MT

2019. február 26. - 18:00
Helyszín:

NB1B

Újpest-MT - SZIE Győri KC

2019. március 3. - 15:00
Helyszín:

NB1B

Újpest-MT - SZIE Győri KC

2019. március 3. - 17:00
Helyszín:

U20

SMAFC - Újpest-MT

2019. március 8. - 16:45
Helyszín:

U20

SMAFC - Újpest-MT

2019. március 8. - 19:00
Helyszín:

NB1B

Újpest-MT - Motax KC Pápa

2019. március 14. - 16:30
Helyszín:

U20

Újpest-MT - Motax KC Pápa

2019. március 14. - 18:30
Helyszín:

NB1B

Alba Fehérvár - Újpest-MT

2019. március 24. - 15:00
Helyszín:

NB1B

Budaörsi DSE - Újpest-MT

2019. március 24. - 17:30
Helyszín:

U20

Újpest-MT - Beszterce KK

2019. március 31. - 16:00
Helyszín:

U20

Újpest-MT - Beszterce KK

2019. március 31. - 18:00
Helyszín:

NB1B